Studio Brandmaker
to profesjonalizm i doświadczenie,
które zbieramy w pełni
angażując się w każdy projekt.
Zawsze dajemy z siebie
maksymalnie dużo.

Brandmaker to studio projektowe, które zajmuje się kreowaniem komunikacji wizualnej od koncepcji, opracowania strategii komunikacji, przez projektowanie: logotypu, księgi znaku, materiałów informacyjnych, stron internetowych, aż po kompletne wdrażanie, wsparcie sprzedaży oraz eventów. Pomagamy również w sprzedaży i wprowadzaniu marek na terenie Polski i Europy. Posiadamy szerokie kompetencje w tym zakresie a nasze usługi świadczone są na zasadach dopasowanych do potrzeb naszych klientów.
Co robiliśmy
W swoim dorobku mamy wiele zrealizowanych projektów, które pozwoliły nam na zdobycie odpowiedniego doświadczenia, które sprawia, że zawsze działamy z nastawieniem na efekt. Staramy się tworzyć wyraziste, spójne oraz wartościowe rozwiązania. Proponujemy działania, które gwarantują efektywne dotarcie do pożądanego odbiorcy i budują z nim pozytywne relacje.

Z racji iż sport jest naszą drugą pasją, przez ostatnie lata współpracowaliśmy z czołowymi sportowcami i klubami sportowymi, m.in.: Adam Małysz, Star Moto Racing, Legia Warszawa, Polonia Bytom, Trefl Sopot, Lotos Trefl Gdańsk, Wybrzeże Gdańsk Handball. W ramach projektu Branding Ready: Ozoshi® oraz Parts™ wykonywaliśmy profesjonalną odzież oraz materiały graficzne promujące sportowe zmagania. Doradzamy i proponujemy rozwiązania, które mają realny wpływ na poprawę wizerunku sportowców z nami współpracujących.

Nasze usługi
Grafika
Projekty graficzne, identyfikacje wizualne, naming, logotypy, branding, rebranding, signage, opakowania, systemy informacji, druk, itp. Doradztwo oraz obsługa firm na zasadzie abonamentu.
Design
Projekty sklepów / stoisk targowych / punktów sprzedaży / wnętrz komercyjnych. Projekty odzieży sportowej, casualowej, roboczej. Produkcja. Audyty.
Eventy
Oprawa graficzno-marketingowa i pomoc w organizacji eventów / konferencji / imprez firmowych / wyjazdów incentive / co-drive’ów / pokazów, itp.
Odzież
Planowanie, projektowanie oraz produkcja – w serii dla firm z wykorzystaniem odzieży i akcesoriów na licencji marki Ozoshi®, Parts™ i innych uznanych marek w zależności od wymagań danej realizacji. Projektowanie i produkcja produktów merchendisingowych.
Media
Projektowanie stron www, sklepów internetowych, itp. Prezentacje multimedialne. Fotografia. Wideo.